Ubezpieczenie firmy Łódź - MAGRO Łódź

Ubezpieczenie firmy Łódź

Jeżeli jesteś właścicielem firmy to niezależnie od tego, czy jest mała, czy duża, warto pomyśleć o jej bezpieczeństwie.

 

Wielu początkujących przedsiębiorców zastanawia się, gdzie ubezpieczyć firmę. Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z faktu, że prowadzenie działalności gospodarczej, niezależnie od rodzaju, wiąże się z ryzykiem nieumyślnego wyrządzenia mniejszej bądź większej szkody osobie trzeciej.

 

Ubezpieczenie firmy to także ubezpieczenie narzędzi pracy – specyficznych i drogich maszyn oraz urządzeń. Większość towarzystw ubezpieczeniowych oferuje specjalne produkty, skrojone na potrzeby firmy. W ofercie zakładów znajdziemy polisy i dla małych firm, i dla ogromnych korporacji. Polisy często sprzedawane są w formie pakietu. Dzięki temu mamy możliwość kupienia jednej polisy, zaspokajającej wszystkie nasze potrzeby, a wypłata odszkodowania zostanie wypłacona przez towarzystwo ubezpieczeniowe z tego właśnie ubezpieczenia. Nie trzeba zawierać kilku umów jednocześnie.

 

Pożar i zdarzenia losowe

Ubezpieczenia chroniące przed skutkami pożarów, a także innych zdarzeń losowych należą do najczęściej wybieranych przez firmy ubezpieczeń w Polsce. Tego typu ubezpieczenie chroni nas przed stratami finansowymi, spowodowanymi nieszczęściami, na które nie mamy żadnego wpływu. Chodzi przede wszystkim o żywioły – ogień, powódź, silne opady deszczu czy huragan. Zabezpieczymy także nasz majątek przed skutkami uderzeń piorunów. Chodzi tu przede wszystkim o sprzęt elektryczny i elektroniczny.

  • Ubezpieczenia chronią nas przed skutkami wszelkiego typu zniszczeń, spowodowanymi przez żywioły
  • Zabezpieczymy w ten sposób zarówno maszyny czy urządzenia, jak i sprzęt elektroniczny

 

 Kradzież i włamanie / ubezpieczenie sklepu / ubezpieczenie magazynu

    Kradzież majątku to zdarzenie, przed którym do pewnego stopnia firma może zabezpieczyć się sama. M.in. poprzez stosowanie systemów monitoringu, ochronę, czy system alarmowy. Mimo to zdarza się, że złodziejom uda się złamać wszystkie zabezpieczenia, okraść firmę i przez to narazić jej właściciela na znaczne koszty. Przed skutkami takich właśnie zdarzeń chroni ubezpieczenie od włamania lub kradzieży. Warto się na nią zdecydować nawet wtedy, gdy uważamy, że mamy wystarczający system zabezpieczeń w firmie.

  • Warto się ubezpieczyć przed kradzieżą, nawet mimo posiadania zaawansowanych systemów zabezpieczających
  • Ubezpieczenie chroni przed finansowymi skutkami kradzieży lub włamania

 

Awaria maszyn

    Ubezpieczenia chronią nie tylko przed skutkami kradzieży, szkód żywiołowych czy włamania. Firma to też maszyny i urządzenia i to dzięki nim nasze przedsiębiorstwo przynosi zyski. Awaria maszyn oznacza przestój w działalności firmy. To z kolei oznacza mniejsze zyski, a w przypadku poważnej awarii nawet realną groźbę bankructwa. Pamiętajmy więc, że nasze maszyny możemy ubezpieczyć nie tylko przed zniszczeniem, ale także przed stratami, jakie poniesiemy w wyniku ich awarii.

  • Możemy ubezpieczyć się przed utratą zysków
  • Ubezpieczenie zapewnia ochronę na wypadek awarii urządzeń

Polisy budowlane oraz budowlano-montażowe przeznaczone są przede wszystkim dla firm zajmujących się budownictwem. Ubezpieczenia te chronią cały sprzęt (żurawie,   betoniarki, koparki) przed takimi zdarzeniami, jak pożar czy zalanie. Polisa gwarantuje też zwrot kosztów, jeżeli maszyny te zostaną ukradzione lub zniszczone na placu budowy. Ubezpieczeniem budowlano-montażowym są również objęte wszelkie skutki katastrof budowlanych, szkód żywiołowych (piorun, ogień), awarii - nie tylko maszyn, ale także instalacji elektrycznych.

  • Ubezpieczenia budowlane i budowlano-montażowe to produkty przede wszystkim dla firm z branży budowlanej
  • Ubezpieczenia takie to możliwość objęcia ochroną całego sprzętu budowlanego

 

Ubezpieczenie transportowe / ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika międzynarodowego / ubezpieczenie ładunku

    Ubezpieczenie ładunku w transporcie nazywane jest ubezpieczeniem CARGO. Korzystają z niego wszystkie firmy, których działalność związana jest w jakikolwiek sposób z przewożeniem dóbr z miejsca na miejsce. Ubezpieczenie chroni nas przed skutkami zniszczenia bądź kradzieży dóbr w transporcie. Odszkodowanie przysługuje nam zarówno wtedy, gdy przewozu dokonujemy za pomocą własnych środków transportu, jak i wówczas, gdy robi to za nas wynajęty przewoźnik – pod warunkiem oczywiście, że wykupimy odpowiednią polisę.

  • Jest to ubezpieczenie dla firm, których działalność wiąże się z przewożeniem dóbr z miejsca na miejsce
  • Ubezpieczamy dobra przed kradzieżą lub zniszczeniem

 

Ubezpieczenie salonu kosmetycznego / fryzjerskiego / gabinetu stomatologicznego

    Właściciele i pracownicy salonów usługowych narażeni są na ryzyko związane z popełnieniem błędu podczas wykonywania swojej pracy, co w następstwie może skutkować pozwem ze strony poszkodowanego klienta. Aby ustrzec się przed tak nieprzyjemną sytuacją należy ubezpieczyć siebie lub firmę w zakresie odpowiedzialności cywilnej.    

 

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu różnego rodzaju gwarancji ubezpieczeniowych dla firm.

Pomagamy przebrnąc przez całą procedurę, w tym wypełnianie wniosków dla takich instrumentów finansowych jak: gwarancja wadium, gwarancja należytego wykonania umowy, gwarancja usunięcia wad i usterek, a także wielu innych ródzajów gwarancji ubezpieczeniowych.

 

ubezpieczenie firmy łódź, ubezpieczenie magazynu, ubezpieczenie sklepu, ubezpieczenie majątku, ubezpieczenie ładunku, ubezpieczenie transportowe, ubezpieczenie oc transportowe, ubezpieczenie salonu kosmetycznego, oc firmy, odpowiedzialność cywilna firmy, ubezpieczenie zakładu produkcyjnego łódź, ubezpieczenia warta łódź, gwarancje kontraktowe, gwarancja należytego wykonania umowy, gwarancja wadium łódź