ubezpieczenie zdrowotne łódź - MAGRO Łódź

Ubezpieczenie zdrowotne

Kolejki do lekarzy specjalistów oraz terminy zabiegów chirurgicznych to główne argumenty przemawiające za wykupieniem polisy zdrowotnej. Najważniejsze, by zdiagnozować chorobę w odpowiednio wczesnym stadium.

Liczy się czas!

 

Ubezpieczenie zdrowotne pokrywa koszty prywatnej wizyty u lekarza, leczenia ambulatoryjnego, czyli badań i zabiegów które nie przewidują pobytu w szpitalu oraz leczenia szpitalnego. Zakres ubezpieczenia zdrowotnego może być bardzo szeroki i gwarantować wypłatę 100% świadczenia po zdiagnozowaniu choroby. Rak, udar, śpiączka, ciężkie oparzenia, paraliż, choroba Parkinsona, Alzheimera, ciężki uraz głowy, zakażenie wirusem HIV w trakcie transfuzji krwi, zawał serca to tylko niektóre groźne choroby/urazy mogące być objęte ubezpieczeniem.

 

Dodatkowo wizyty domowe i szczepienia wraz ze szczepionkami są zazwyczaj standardem.

 

To ubezpieczyciel zazwyczaj wskazuje klientowi przychodnię/klinikę w której może się leczyć. Niektóre oferty obejmują także wolny wybór lekarza, czyli możliwość udania się do dowolnie wybranego lekarza. Ubezpieczyciel odda pieniądze na podstawie imiennego rachunku za usługę medyczną.

 

Dostęp do lekarzy jest nielimitowany i nie wymaga skierowania, wystarczy zadzwonić.