Ubezpieczenia przez internet - MAGRO Łódź

Ubezpieczenia przez Internet

Różne agencje ubezpieczeniowe oferują sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w swoich lokalizacjach, jednak należy zastanowić się nad zasadnością wychodzenia z domu lub pracy w celu kupna polisy.
W obecnych czasach bez problemu kupimy np. OC samochodu, ubezpieczymy mieszkanie, czy zabezpieczymy odpowiedzialność cywilna naszej firmy bez wychodzenia z domu, jak?

Zwyczajnie, można kupić ubezpieczenie przez Internet.

 

MAGRO Ubezpieczenia

Ubezpieczenia są bardzo ważną częścią naszego życia. Idea ich istnienia to finansowe zabezpieczenie potrzeb poszkodowanych. Wypłaty odszkodowania z polisy ubezpieczeniowej mają umożliwić naprawę szkody, bez potrzeby uruchamiania własnych oszczędności. By móc skorzystać z takiej finansowej ochrony, konieczne jest regularne opłacanie składki. Jej wysokość zależy od wariantu ubezpieczenia, prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka i wielu innych czynników. MAGRO to biuro ubezpieczeń Łódź, które w ofercie posiada najważniejsze polisy wszystkich działających w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. Jeżeli mieszkasz w Łodzi lub w tym mieście prowadzisz firmę, na pewno jesteś świadom tego, jak istotne są ubezpieczenia w Twoim życiu. Być może przepłacałeś do tej pory za swoje polisy lub nie jesteś zadowolony z procesu likwidacji szkody lub wysokości odszkodowania. Jeśli tak, tym bardziej zapraszamy cię do Magro Ubezpieczenia gdzie polisę znajdziemy dla Ciebie najtaniej.

Agencja ubezpieczeniowa MAGRO to wieloletnie doświadczenie

Na lokalnym rynku działamy, w różnych formach organizacyjnych od ponad 20 lat. Wszystkim naszym klientom sprzedaliśmy do tej pory kilkadziesiąt tysięcy polis ubezpieczeniowych. Przed wyborem najlepszego ubezpieczenia Łódź, nasi doradcy porównują kilkanaście różnych ofert i przedstawiają te najlepsze. Za każdym razem jest to praca indywidualna, ponieważ wysokość składki zależy m.in. od wieku ubezpieczonego, historii szkód, adresu zamieszkania lub prowadzenia działalności. Doskonale rozumiemy Państwa potrzeby, ale jesteśmy również świadomi tego, co dobra polisa ubezpieczeniowa mieć powinna. Dlatego też zawsze proponujemy najtańsze ubezpieczenie samochodu oraz naszym zdaniem najlepsze. Różnica kilkudziesięciu złotych w wysokości składki może w wielu przypadkach zapewniać znacznie lepszą ochronę ubezpieczeniową, niż podstawowy, najtańszy wariant ubezpieczenia.

Ubezpieczenia transportowe oraz ubezpieczenia firm.

Jedna z naszych specjalności to ubezpieczenie przewoźników. Oferujemy bardzo duży wybór polis OC, AC i NNW dla klientów indywidualnych, jak również firm, urzędów i zarządców flot pojazdów. Biuro ubezpieczeń Łódź dysponuje ofertami ubezpieczycieli Direct, uznawanymi za najtańsze na rynku, ale również współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, prowadzącymi tradycyjną sprzedaż przez agentów. Nigdy nie przesądzamy, w którym TU otrzymają Państwo ubezpieczenia przez Internet najtaniej, ponieważ zawsze jest to kwestia indywidualna.

Nasza agencja ubezpieczeniowa jest w stanie sprzedać każdy produkt ubezpieczeniowy bez konieczności wizyty w biurze. Jeśli jednak będzie to konieczne, dojedziemy pod wskazany adres.

 

 

Kontakt do nas:
Magro Ubezpieczenia - tel. 572 810 576 - Ubezpieczenia przez Internet